Янчинські Пагорби у фільмі “Виноробство Галичини”

Наша сімейна винарня – серед галицьких виноробів у фільмі “Виноробство Галичини”, що входить до серії “Вина України”, знятої командою Ukraїner. Дивіться стрічку на YouTube та дізнавайтесь більше про проєкт на сайті Ukraїner.

Янчинські Пагорби у фільмі “Виноробство Галичини” Читати далі »

Благодійний ярмарок Сиру і Вина у Львові

Янчинські пагорби взяли участь у Благодійному ярмарку Сиру і Вина у Львові у вересні. Традиційний фестиваль цьогоріч провели у формі Благодійного ярмарку у зв’язку з війною та з метою зібрати кошти на потреби наших воїнів.

Благодійний ярмарок Сиру і Вина у Львові Читати далі »

Саакашвілі скуштував вино “Янчинських пагорбів”

Завжди приємно, коли робота оцінюється поціновувачами доброго вина. На First Ukrainian Wine Festival/Перший Фестиваль Українського Вина вина “Янчинських пагорбів” скуштував та високо оцінив, зокрема, колишній Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Саакашвілі скуштував вино “Янчинських пагорбів” Читати далі »

“Янчинські пагорби” на фестивалі вина у Львові

“Янчинські пагорби” смакували у Львові на фестивалі вина. 11-13 червня у Львові на території Палацу Потоцьких відбувався Перший Фестиваль Українського вина. Участь у дійстві взяли 28 українських виноробень, що представили 128 різних вин. “Янчинські пагорби”

“Янчинські пагорби” на фестивалі вина у Львові Читати далі »

Янчинські пагорби на Першому фестивалі українського вина у Львові

Як же фестиваль вина у Львові може обійтись без львівських виноробів? Незабаром Янчинські пагорби та інші локальні винороби Львівщини представлять свою продукцію у рідному місті на Першому фестивалі українського вина. Палац Потоцьких відчиняє для вас свої

Янчинські пагорби на Першому фестивалі українського вина у Львові Читати далі »

Янчинські пагорби у Києві на Food and Wine Festival

Вже незабаром кияни та гості столиці матимуть чудову нагоду ознайомитись з продукцією нашої сімейної винарні та інших виноробів на 15-му фестивалі вина Kyiv Food and Wine Festival, що пройде 5-6 червня у Галереї Лавра. ?

Янчинські пагорби у Києві на Food and Wine Festival Читати далі »

Золота медаль Сапераві в Одесі

Слідом за вином Сапераві вінтажу 2018 року, що отримало золоту медаль на дегустаційному конкурсі «Одеський залив 2019» вино Сапераві 2019 закріпило успіх і знову удостоїлось золота на Odessa Wine&Spirit Awards 2021.

Золота медаль Сапераві в Одесі Читати далі »

Yanchyn Hills на фестивалі Lviv Art & Wine Камерний

Вино – наша любов і захоплення , які з часом привели до створення Сімейної винарні «Янчинські пагорби». Щороку ми вчимись, набираємось досвіду та вдосконалюємось. Наскільки нам це вдається ви зможете оцінити уже незабаром, відвідавши фестиваль

Yanchyn Hills на фестивалі Lviv Art & Wine Камерний Читати далі »

Прокрутка до верху