“Янчинські пагорби” на фестивалі вина у Львові

“Янчинські пагорби” смакували у Львові на фестивалі вина. 11-13 червня у Львові на території Палацу Потоцьких відбувався Перший Фестиваль Українського вина.

Участь у дійстві взяли 28 українських виноробень, що представили 128 різних вин. “Янчинські пагорби” презентували свої запашні вина – “Пристрасть”, “Ідилія”, “Олег”, “Сапераві чорне”, “Лівадійський чорний”, “Ркацителі”.

Ukrainian Wine Festival – перший в історії Фестиваль Українського вина. На подію зібралися найкращі українські експерти виноробства, сімейні винарні, власники фермерських господарств і професійні сомельє.

Тисячі гостей дійства отримали чудову нагоду подегустувати українські вина та поласувати смачнющим фермерським сиром та іншими вишуканими закусками у святковій атмосфері дійства.

Найкращі виробники українського вина, сімейні винарні та крафтові винороби доводять, що українські вина за якістю рівняються з визнаними у світі брендами.

Атмосферу фестивалю вина підігріли герої Євробачення від України Go_A_band та солістка гурту Катерина Павленко (фіналістка Національного відбору 2020).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху