Правила користування інтернет-сторінкою yanchynhills.com.ua

            Інтернет-сторінка https://yanchynhills.com.ua , надалі Сторінка , створена для ознайомлення з життєдіяльністю  Сімейної винарні «Янчинські пагорби». Також  на Сторінці є можливість ознайомитись  з  нашою продукцію , її характеристиками , цінами та придбати її.

            Реєстрація на Сторінці є легко доступною та необов’язковою. Зробити замовлення без реєстрації на сторінці можна , після ознайомлення та згодою з цими правилами. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення та підтвердження формуляра реєстрації, розміщеного на у замовленні . Умовою реєстрації є прийняття Правил та надання персональних даних, які зазначені як обов’язкові поля для заповнення.

            Прийняття Правил означає однозначну згоду на обробку зазначених у реєстраційному формулярі персональних даних, в цілях реалізації договору Купівлі-Продажу і надання їх для опрацювання іншим суб’єктам, з якими адміністратор бази даних підписав договір, для доставки замовлених товарів у обсязі, необхідному для його реалізації.

Клієнт зобов’язаний до:

  • користування Сторінкою у відповідності з чинним на території України законодавством;
  • користування Сторінкою на загальних правилах користуванням мережі інтернет;
  • не постачати і не передавати змісту забороненого законом, наприклад, що пропагує насильство, що дискредитує або порушує особисті та інші права;
  • не допускати дій, таких як: розсилка або розміщення в рамках Сторінки комерційної інформації (спам);
  • користування Сторінкою шляхом, необтяжливим для інших клієнтів;
  • використовувати будь-яку інформацію, розміщену в рамках Сторінки тільки для особистого використання.

Процедура оформлення і виконання замовлення

            Для оформлення Замовлення на Сторінці, необхідно увійти на сайт https://yanchynhills.com.ua та зробити вибір товару.     Вибір замовлених Товарів здійснюється замовником шляхом додавання їх у кошик.

Під час оформлення Замовлення до моменту натискання кнопки “оформити замовлення”, Замовник має можливість змінити кількість та додати новий ,або видалити вже обраний Товар. .
            Для оформлення Замовлення обов’язковою умовою є: прийняття змісту Правил, надання персональних даних, заповнення позначених, як обов’язкові поля для заповнення, і натискання кнопки “Оформити замовлення ”.

            Вся інформація про нашу продукцію викладена на Сторінці . Оформлення Клієнтом Замовлення являє собою заяву про намір укласти з Сімейною винарнею «Янчинські пагорби»  Договору Купівлі-Продажу, згідно зі змістом Правил. Умова вважається прийнятою з моменту оформлення Клієнтом замовлення в інформаційним системі Сторінки , згідно з правилами користування . Після цього Замовник отримує підтвердження свого замовлення на вказану електронну пошту . Особа , яка складає замовлення, дає згоду на виставлення і висилання платіжної  та іншої інформації засобами  електронного зв’язку . Договір Купівлі-Продажу укладається українською мовою, зміст якого збігається з Правилами.

Доставка

            Доставка продукції здійснюється тільки на території України за винятком тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та Автономної республіки Крим.
Основною кур’єрською службою являється компанія «Нова пошта» .

            За бажанням Замовника доставка може бути здійснена іншою службою доставки , попередньо узгодивши це з нами.

            Доставка Продукції здійснюється за рахунок Замовника згідно діючих тарифів відповідної служби доставки. При замовленні партії продукції понад 12 пляшок доставка здійснюється за наш рахунок.

            Термін доставки складає до 5 робочих днів, рахуючи від дати оформлення Замовлення.

Ціни та способи оплати

            Ціни на нашу продукцію вказані в українській гривні на наведені в картках товару розміщених у розділі Винотека.

            Замовлення оплачується шляхом перерахунку коштів на вказану нами банківську картку.

            Можливі інші варіанти оплати , які необхідно попередньо з нами узгодити .

Рекламації

            Ми турбуємось про якість нашої продукції та робимо все можливе , щоб Замовники були задоволені. При виявленні ознак псування просимо повідомити нас. Ми завжди знайдемо спосіб ,щоб задовільнити ваші потреби щодо нашої Продукції. При потребі ми її замінимо , або повернемо перераховані кошти. 

            У випадку псування продукції при доставці її «Новою поштою» рекомендуємо відмовитись від Замовлення та вимагати відшкодування в межах заявленої страхової вартості. Упаковка продукції здійснюється представниками компанії «Нова пошта» згідно правил транспортування вантажів.

Прокрутка до верху